top of page

Користувача угода

Інтернет-магазин topsensors.com.ua  (далі Інтернет-магазин) з одного боку та замовник товарів (далі – Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

 

1. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ

 

1.1. Оформляючи замовлення на сайті topsensors.com.ua Покупець погоджується із цими умовами.

1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги з продажу товарів, представлених на нашому сайті. Інтернет магазин topsensors.com.ua залишає за собою право використовувати дану інформацію з маркетинговою метою (аналіз даних про продаж товарів, сегментація клієнтів, аналіз відвідуваності сайту, розсилка клієнтам).

1.3. Підтверджуючи замовлення в Інтернет-магазині topsensors.com.ua , Покупець погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

 

2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ

 

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту topsensors.com.ua , а також по телефону, вказаному на сайті.

2.2. Якщо замовлення зроблено за допомогою сайту в робочий час (понеділок-п'ятниця з 10.00-19.00), представник інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення протягом дня. Якщо замовлення зроблено в неробочий час, у вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазину зв'яжеться з Покупцем найближчим робочим часом, для уточнення наявності товару, умов оплати та доставки замовлення.

2.3. Замовлення не вважається оформленим (тільки для оплати готівкою), якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення представнику Інтернет-магазину за телефоном (Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мережі).

 

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА

 

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом " доставка та оплата ".

3.2. Покупець розуміє про можливість виникнення ситуації, при якій на доставку потрібно більше 5 робочих днів (відсутність вільних машин, що доставляють замовлення Інтернет-магазину, та ін.) або доставка взагалі тимчасово неможлива. При цьому Інтернет магазин topsensors.com.ua не приймає на себе жодних зобов'язань щодо відшкодування будь-яких збитків Покупця, пов'язаних із невчасним постачанням замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни постачання, він має право відмовитись від замовлення.

 

4. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

 

4.1. Покупець має право відмовитися від товару після його отримання протягом 14 днів. Повернення товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт та умови купівлі даного товару. Детальніше про умови повернення товару, можна ознайомитись у Розділі  Повернення товару  на сайті topsensors.com.

 

5. ВІДМОВИ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

 

5.1. Інтернет магазин topsensors.com.ua у будь-який час без попередження може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін. Інтернет магазин topsensors.com.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-яку шкоду (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникла внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

 

6. УМОВИ УГОДИ

 

6.1. Інтернет магазин topsensors.com.ua залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Інтернет магазин topsensors.com.ua зобов'язується попередити Покупця електронною поштою, а Покупець не заперечує отримувати від Інтернет магазину повідомлення такого роду.

6.2. Інтернет магазин topsensors.com.ua має надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

 

7. ІНШЕ

 

7.1. Інтернет-магазин topsensors.com.ua залишає за собою право розширювати та скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також зупиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на власний розсуд.

bottom of page