top of page

Техподдержка: 

Основные вопросы вам может подсказать менеджер. Более сложные вопросы разбирает мастер с 12:00 до 18:00 суббота и воскресенье выходной.

Гарантия 1 год после получения вами заказа, в независимости ремонт это старого дмрв (расходомера) или вы приобретаете новый . Если у вас что то не работает - присылайте посылку для ремонта или замены по гарантии, замена или ремонт будет выполнен в кратчаишие сроки.

ПОЛОЖЕННЯ

про гарантію та повернення товарів, придбаних  в  інтернет-магазині  topsensors.com.ua

  1. СУТЬ ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ.

1.1. Під гарантією якості Товару слід розуміти ручання Продавця про відсутність у товарі в момент його передачі або в інший момент, недоліків якості Товару, що знижують його вартість або не дозволяють використовувати відповідно мети.

1.2 Гарантія якості передбачає зобов’язання  Продавця здійснити безоплатну заміну Товару,  який не відповідає технічним вимогам виробника внаслідок  виробничого дефекту, або повернути грошові кошти.

2. ГАРАНТІЙНІ СТРОКИ ТА УМОВИ ДІЇ ГАРАНТІЇ.

2.1. Гарантійний строк на Товар  є не меншим за  12 (дванадцять) місяців з дати прийому-передачі.

2.2. Гарантія діє за умови дотримання Покупцем наступних вимог:

2.2.1. Товар відповідає специфікації автомобіля.

2.2.2. Товар встановлено на автомобіль на СТО, що підтверджується наданням замовлення-наряду.

2.2.3. Непрацездатність (дефектність) Товару підтверджена Актом рекламації.

2.2.4. Гарантійна претензія висунута протягом 10 календарних днів з дати оформлення Акту рекламації.

2.3. Замовлення-наряд на встановлення Товару на СТО має містити дані відповідно до Правил надання послуг з технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів, які затверждені Наказом Міністерства інфраструктури України № 615 від 28.11.2014:

     2.3.1. Найменування і реквізити СТО.

2.3.2. Прізвище та ініціали замовника робіт на СТО

2.3.3. Держномер, VIN-код, рік випуску автомобіля.

2.3.4. Дата заїзду на СТО.

2.3.5. Пробіг  на момент заїзду на СТО.

2.3.4. Перелік виконаних робіт та їх вартість.

2.3.5. Перелік складових частин (матеріалів), використаних під час виконання робіт.

2.3.6. Прізвище, ініціали та підпис відповідальної особи СТО, печатку СТО (за наявності).

2.3.7. Підпис Покупця про приймання виконаних робіт.

2.4. Акт рекламації має містити відомості згідно зразка, який надається Продавцем Покупцю.

2.5. Гарантія  не розповсюджується на наступні випадки:

2.5.1. Пошкодження Товару внаслідок ДТП, під час монтажу або демонтажу, порушення правил  експлуатації, установки з порушенням технології виконання ремонтних робіт.

2.5.2 Пошкодження Товару, який належить до паливної системи та системи вихлопу газів автомобіля, що виникли внаслідок застосування низькоякісного палива, в тому числі внаслідок забруднення або застосування етильованого бензину.

2.5.3. Пошкодження підвіски і рульового управління, які виникли внаслідок неналежної експлуатації.

2.5.4. Шум (скрип) гальм, наявність великої кількості абразивного пилу або сліди перегріву елементів гальмівної системи.  2.8.5. Зовнішні пошкодження Товарів, які є склом кузова та приладами освітлення.

2.5.6. Несправності або корозії Товару, які виникли внаслідок впливу промислових і хімічних викидів, кислотного або лужного забруднення повітря, рослинного соку, продуктів життєдіяльності птахів і тварин, хімічних активних речовин, у тому числі, таких, що застосовуються для боротьби проти обледеніння доріг, природних явищ (град, блискавка і т.д.)

2.5.7. Експлуатаційний знос і нормальна зміна стану, в том числі старіння, такого Товару, як щітки склоочисника, привідні ремені, гальмівні колодки, диски та барабани, диски зчеплення, свічки запалювання.

2.5.8. Недотримання вимог інструкцій та рекомендацій виробника автомобіля та автозапчастин при проведенні ремонту (заміні частин) систем  гідравлічного, електрогідравлічного підсилювача керма, кондиціонування, охолодження  щодо проведення промивки систем, перевірки пов’язаних запчастин, заміни тих, що вийшли з ладу і можуть вплинути на роботу нової запчастини, а при заміні компресора кондиціонера  щодо обов’язкової заміни фільтра-осушувача і розширювального клапана.

2.5.9. Відсутність у замовленні-наряді при монтажі Товару на автомобіль відмітки про проведення робіт, які пов’язані, в тому числі, з обов’язковою заміною інших деталей  відповідно до п.2.8.8.

2.5.10. Втручання в вузли, змінення конструкції, геометрії або властивостей матеріалу виробу (шліфування, підрізка, тощо),   спроб самостійного відновлення чи ремонту.

2.5.11. Пошкодження амортизаторів, якщо вони не були встановлені на  один автомобіль  парно на одну вісь та (або)  при цьому не замінені захисні комплекти (відбійник та пильовик).

2.5.12. Пошкодження пружин підвіски, якщо вони не були встановлені на  один автомобіль  парно на одну вісь.

2.5.13. Пошкодження гальмівних дисків, якщо вони не були встановлені на  один автомобіль  парно на одну вісь  та (або) при цьому не замінені гальмівні колодки.

2.5.14. Належність Товару до категорії витратних матеріалів.

2.5.15. Недотримання Покупцем вимог, за яких діє гарантія.

3. ПОРЯДОК РОЗГЛЯДУ ГАРАНТІЙНИХ ПРЕТЕНЗІЙ.

3.1. Покупець має право звернутися з гарантійною претензією до виробника Товару або Продавця за місцем купівлі Товару.

3.2. Покупець оформляє гарантійну претензію в письмовій формі.

3.3. Продавець розглядає гарантійну претензію і приймає рішення, як правило, в продовж 2 робочих днів, а у разі необхідності технічної перевірки причин виникнення дефекту - в строк згідно чинного законодавства України. В окремих випадках Продавець має право затребувати від Покупця результати діагностичної перевірки працездатності відповідного вузлу автомобіля на СТО, що має відповідне обладнання.

3.4. Для розгляду гарантійної претензії Покупець надає дефектний Товар та  документи згідно пп.2.6, 2.7  даного Положення.

3.4.1. Товар має бути наданим в тій же комплектності, в якій він був отриманий від Продавця.

3.4.2. Окремі вузли і агрегати мають бути в зібраному стані, без слідів стороннього втручання.

3.5. Гарантійні претензії до Товару вартістю до 3000 грн., окрім електричних виробів, можуть розглядатися Продавцем у спрощений спосіб, тобто без надання документів, вказаних у пп.2.6, 2.7, лише за наданням дефектного Товару. Рішення про розгляд гарантійної претензії у спрощений спосіб ухвалюється на розсуд Продавця.

3.6. У разі задоволення гарантійної претензії Продавець в строк згідно діючого законодавства України надає Товар на заміну дефектного або повертає Покупцю грошові кошти у випадку відсутності можливості зробити заміну товару.

4. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ.

4.1. Товар може бути повернуто у випадках та на умовах, які визначені  чинним законодавством України та Договором:

4.1.1. Покупець звернувся щодо повернення Товару протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не рахуючи дня прийому-передачі.

4.1.2. Товар має товарний вигляд без слідів експлуатації або монтажу, ціле пакування, ярлики та  штрих-код з номером Замовлення.

4.2. Повернення Товару  має обов’язково  бути узгодженим з Продавцем.

4.2.1  В ході узгодження визначається порядок передачі Товару: строки, супроводжуючі документи, перевізник тощо.

4.2.2. Усі ризики внаслідок неузгодженого повернення Товару несе Покупець.

 

 

5.  З моменту прийому передачі товару,  покупець погоджується з положеннями про про гарантію та повернення товарів .

Более подробная информация есть на видео.

bottom of page